Hutnicza grupa ma w tym roku zarobić na czysto prawie 100 mln zł. 60 mln zł
wypracują zakupione w maju huty i sieć obrotu złomem – reszta to wynik papierowy
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.